Golkhaneh_orkideh

گروه: کانال تلگرام طبیعت

در کانال طبیعت شاهد ...

بازدید : 30325
cactusss123

گروه: کانال تلگرام طبیعت, کانال ویژه

در کانال تلگرام طبیعت ...

بازدید : 33457
anetreza

گروه: کانال تلگرام طبیعت, کانال ویژه

در کانال تلگرام طبیعت ...

بازدید : 19974
TaravatKesht

گروه: کانال تلگرام طبیعت, کانال ویژه

🌱🌱توصیه ها ونهاده های ...

بازدید : 56832
gol_danzheh

گروه: کانال تلگرام طبیعت, کانال ویژه

ارائه و فروش = انواع ...

بازدید : 110042
کانال نهالستان

گروه: کانال ویژه, کانال تلگرام طبیعت

تولیدات: نهال مثمر، غیر ...

بازدید : 60263
کانال گلکده

گروه: کانال ویژه, کانال تلگرام طبیعت

انواع گل و گیاه ...

بازدید : 10363

درج تبلیغ در کانال تلگرام طبیعت
کلماتی مانند زاستار، نهاد به معنای همان طبیعت امروزی می باشند؛ که معنای گسترده این واژه، معادل عالم طبیعی، مادی و فیزیکی بوده است. در حالت کلی، طبیعت به پدیده جهان فیزیکی و  زندگی اشاره داشته که قلمرو آن از ذرات ریز اتمی نیز تشکیل شده است. امروزه از این کلمه در معنا و مفاهیم مختلفی به کار برده می شود و اغلب آن ها به مفهوم زمین شناسی و حیات وحش بوده است. البته از طبیعت برای اشیای بی جان استفاده می شود و به فرایندهای مرتبط با اشیای زنده نیز سروکار دارد. در طبیعت، دگرگونی های زیادی مانند تغییر آب و هوا، زمین شناسی و انرژی و موارد دیگر نیز تاثیرگذار است. اگر طبیعت را به محیط زیست یا طبیعت وحش هم معنی کنید، تمامی حیوانات، صخره ها و جنگل ها، دریا و سواحل و کوه ها را هم می توان جزئی از همین طبیعت در نظر گرفت. این نکته را هم باید بدانید، هر چیزی که انسان ها در آن دخالتی نداشته باشند را طبیعی و جز طبیعت می گویند و اگر انسان ها در آن دخیل باشند را غیر طبیعی یا دست ساز می گویند. همانطور که می دانید، بشریت تا قبل از زندگی در شهرها، در طبیعت زندگی می کرده است و از همان حیوانات و گیاهان طبیعی نیز زندگی خود را می گذرانده است.
طبیعت گردی چیست؟
بوم گردشگری یا اکوتوریسم، نوعی از گردشگری است که گردشگران برای دیدن منطق دست نخورده و طبیعی جهان بار سفر می بندند تا مناظر شگفت انگیز و زیبا مانند گیاهان، ماهی  ها و پرندگان  را در سراسر جهان مشاهده نمایند. عموما در اکوتوریسم، دیدن و لذت بردن از مناظر مطرح نیست و بیشتر آموزش  درباره محیط زیست و کمک به جوامع محلی نیز به حساب می آید. قطعا با واژه بوم گردی آشنایی دارید، عموما از این واژه برای اقامت در اقامتگاه های محلی و روستایی بیشتر مورد استفاده قرار گرفته می شود.

البته در ایران، معادل کلمه اکوتوریسم را طبیعت گردی معنی کرده اند که به درواقع به معنیگردشگری در طبیعت است و با معنی اصلی اکوتوریسم، کاملا متفاوت بوده است. عموما در طبیعت گردی، طبیعت برای انسان آماده شده است ولی در اکوتوریسم، انسان خود را برای ماجراجویی و کنکاش در طبیعت، آماده می کند.

آشنایی با انواع گل و گیاه  خانگی و آپارتمانی، طرز مراقبت و نگهداری از گل ها و گردشگری در طبیعت، از جمله مواردی است که خیلی ها به دنبال آن هستند. اگر با انواع گل و گیاه آپارتمانی آشنا باشید، نه تنها زیبایی را برای خانه خود به ارمغان می آورید، بلکه به راحتی می توانید به کاشت و رشد گیاهان کمک نمایید و تعداد بیشتری را پرورش دهید.

حال اگر به دنبال اطلاعاتی درباره طبیعت ایران و جهان می گردید، حتما به کانال تلگرام طبیعت در adsinja سری بزنید. اگر هم خودتان دارای کانال هایی هستید به معرفی طبیعت و هر آنچه که به محیط زیست و حیوانات وحشی باز می گردد را می توانید با پر کردن فرم عضویت و ثبت در کانال تلگرام، در معرض دید مخاطبان قرار دهید.