کافه داستان

گروه: کانال تلگرام استیکرها

مرجع استیکر های رایگان ...

بازدید : 83469
کانال استیکر تلگرام

گروه: کانال تلگرام استیکرها

طراحی بهترین استیکرهای تلگرام ...

بازدید : 15982
کانال روبیکا استیکر کیوکوشین

گروه: کانال تلگرام استیکرها

برای دیدن استیکر کیوکوشین ...

بازدید : 96462
کانال روبیکا استیکرهای عاشقانه

گروه: کانال تلگرام استیکرها

برای دیدن استیکرهای عاشقانه ...

بازدید : 45253
استیکر witcher

گروه: کانال تلگرام استیکرها

 استیکر Witcher

بازدید : 40849

کانال تلگرام استیکر ها
امروزه استفاده از شکلک ها در پیام های روزانه، نسبت به گذشته بسیار متفاوت تر شده است. استفاده از استیکرها در تلگرام یا شکلک های گوناگون از زمان ورود گوشی های هوشمند به این دنیا، آغاز شده است و همانطور که می دانید بسیاری از این شکلک ها در هنگام صحبت کردن نیز بین طرفین نیز ارسال می شود. این شکلک ها دارای اسامی گوناگونی هستند که با نام های اموتیکون، اسمایلی، استیکر و ایموجی نیز شناخته شده اند. در ادامه این موارد را به اختصار توضیح می دهیم.

اموتیکون ها: اولین نمونه از شکلک ها توسط همین اموتیکون ها به وجود آمده است. اموتیکون ها، همان ترکیبات حروف و علائم بوده اند که پا به دنیای دیجیتال گذاشته اند و در واقع یک نوع زبان رایج در بین تمامی پیام رسان ها به حساب می آیند. اموتیکون از دو وازه Emotion  و Icon تشکیل شده و هنوز مورد استفاده قرار می گیرد.
اسمایلی ها: بعد از اموتیکون ها، مدیران پیام رسان ها مانند یاهو مسنجر،به این نتیجه رسیدند که این نمادها را باید به صورت صورتک های جذاب و رنگی ایجاد نمایند تا جذابیت صحبت کردن بیش از گذشته باشد. اکثر اسمایل های ساخته شده به رنگ زرد بوده و حالت های مختلف چهره مانند غم و شادی، خنده و گریه، تعجب و فکر و..را نمایش می داده است.امروره استفاده از smile ها جزء جدانشدنی از گوشی ها و پیام رسان ها به حساب می آید.
ایموجی ها: این شکلک ها هم مانند اسمایل ها بوده اند و تنها فرق آن ها به جای صورتک و رنگ زرد، از اشکال مختلف با رنگ های متنوع ایجاد شده است. کار ساخت و انتشار این ایموجی ها توسط کشور ژاپن بوده است.
استیکرها: از آنجا که کیفیت ایموجی،اموتیکون و اسمایل ها پایین بوده است و فقط برای متن نیز طراحی شده بوده اند، مدیران پیام رسان ها مانند تلگرام به این فکر فرو رفتند که شکلک های متنوع تر، بزرگتر و با کیفیت تر برای گوشی و دسکتاپ ها طراحی کنند، که نام آن ها را استیکرها گذاشتند.

شایان ذکر است که emoji،اموتیکون و smile در کی بورد گوشی ها موجود هستند ولی استیکرها برای تلگرام نیز فقط موجود می باشد. اگر به دنبال استیکرهای جذاب و رنگارنگ هستید، حتما سری به کانال تلگرام استیکر بزنید تا با انواع استیکرها و طرز ساخت آن ها آشنا شوید. اگر کانال استیکر دارید، با پر کردن فرم ثبت کانال در تلگرام می توانید، کانال و گروه خود را به دیگر کاربران معرفی نمایید.